Boris Bojanovič

Vodnik A kategorije
Predsednik
Gorska straža
📞 031 804 937
📧 boris.bojanovic@bosima.si

Simona Bojanovič

Vodnica A kategorije
Načelnica vodniškega odseka
Računovodja
Gorska straža
📞 031 244 280
📧 simona.bojanovic@bosima.si

Jože Cvetko

Vodnik A in B kategorije
Gospodar
📞 031 730 824
📧 jcvetko1@gmail.com

Franc Trstenjak

Vodnik A, B in D kategorije
Gorska straža
📞 041 894 356
📧 ftrstenjak44@gmail.com

Marjan Topolovec

Vodnik A in B kategorije
📞 041 339 957
📧 atatopi@gmail.com

Klemen Bojanovič

Vodnik A in B kategorije
Mladinski odsek
Gorska straža
📞 031 739 231
📧 klemen.bojanovic@gmail.com

Nuša Maver

Vodnica A kategorije
Mladinski odsek
📞 031 869 715
📧 nusa.maver@gmail.com

Robert Jeršič

Vodnik A, B in D kategorije
Markacist
📞 041 372 421
📧 ks.jero@gmail.com

Silva Pipuš

Gorska straža
📞 051 221 756
📧 pipussilva@gmail.com

Borut Cerkvenič

Vodnik A kategorije
Načelnik varuhov gorske narave
Gorska straža
📞 041 482 331
📧 borut.cerkvenic@triera.net

Milan Štubičar

Vodnik A, B in D kategorije
Tajnik
Načelnik markacistov
Gorska straža
📞 041 815 484
📧 stubicar.milan@gmail.com

Simona Belec

Zapisničarka
Markacistka
📞 041 278 273
📧 simona.belec@gmail.com

Majda Vaupotič

Vodnica A in B kategorije
Markacistka
📞 031 701 109
📧 majda.vaupotic@guest.arnes.si

Viktor Munda

Vodnik A, B in D kategorije
📞 040 595 393
📧 viktor@zois-doo.si

Nino Auer

Vodnik A in D kategorije
Mladinski odsek
Gorska straža
📞 041 257 595
📧 auern88@gmail.com

Boštjan Vihar

Vodnik A in B kategorije
Mladinski odsek
📞 041 254 726
📧 bostjan.vihar@gmail.com

Bojana Munda

Gorska straža
📞 040 886 580
📧 bojana@zois-doo.si

Ranko Jeršič

Vodnik A, B in D kategorije
📞 070 741 957
📧 rankojersic@gmail.com