KDAJ

od 13. do 20. julija 2019

PRIJAVE

Se zbirajo vsak torek od 18te do 19te ure na društvu ali pri organizatorjih, do 25. junija, oziroma do zapolnitve mest. Upoštevajo se prijave s prijavnino 50€

PRIJAVNINA

– za odrasle 225,00 EUR;
– za otroke od dopolnjenega šestega leta do končane osnovne šole 199,00 EUR;
– za otroke rojene po 1.1.2013 oziroma mlajše v spremstvu staršev je taborjenje brezplačno;
– vsak 3. in naslednji udeleženec tabora iz ene plačljive družine ima 10% popust;
– možnost plačila na VEČ zaporednih obrokov, vendar mora biti taborjenje poravnano najkasneje do 25.6.2019

CENA ZAJEMA:
– prevoz (Iz Maribora do tabornega prostora in nazaj z avtobusom ali vlakom, ter razne avtobusne prevoze v času tabora)
– namestitev pod platneno streho
– hrano (zajtrk, kosilo, večerja in vmesne malice)
– brezalkoholno pijačo (čaj ali sok v tabornem prostoru)
– zavarovanje
– morebitne vstopnine

PREVOZ

Iz Maribora do tabornega prostora in nazaj z avtobusom ali vlakom;
Razni avtobusni prevozi v času tabora;

NAMESTITEV

pod platneno streho

HRANA

zagotovljena

O TABORU

Letos bomo pod zvezdami spali v Robanovem kotu – ledeniški dolini pod vznožjem Ojstrice, Krofičke, Križevnika in Moličke peči v Kamniško-Savinjskih Alpah. Dolina je ime dobila po kmetiji Roban, na kateri ljudje živijo že več kot 800 let, od leta 1987 pa je tudi zavarovana kot krajinski park.

TABOR ORGANIZIRATA

BOJANA MUNDA, 040/ 886 580
VIKTOR MUNDA, 040/ 595 393

PRIJAVNICE

prijavnica.pdf

DODATNE INFORMACIJE

Udeleženci morajo imeti poravnano članarino PZS za leto 2019. Vse dodatne informacije dobite pri Viktorju in Bojani, ali na sedežu društva ob torkih med 18. in 19. uro.