07 jan, 2019

izlet: Po Savinjski planinski poti

Planinsko društvo Drava vas vabi na izlet po Savinjski planinski poti (Migojnice – Bukovica – Brnica – Kasaze).

26.1.2019

ZBIRALIŠČE:

OB 7.50 PRI DVORANI TABOR, UL. GORKEGA 48, MARIBOR (GOSTIŠČE TABORKA)

OB 8.00

V POPOLDANSKIH URAH

10€

Na društvu (vsak torek od 18ih do 19ih na Valvasorjevi ul. 59, Maribor) z vplačilom ali pri vodnikih. Prijave so mogoče do torka, 22. januarja oziroma do zasedbe mest.

NINO AUER, TEL: 041/257-595
BOŠTJAN VIHAR, TEL: 041/254-726

4 URE

IZ NAHRBTNIKA ALI NA KOČI NA BRNICI

PLANINSKA, VREMENSKIM RAZMERAM PRIMERNA. PRIPOROČAMO PALICE IN GAMAŠE.

POGOJ:

PORAVNANA ČLANARINA PZS ZA LETO 2018

Ni komentarjev na "izlet: Po Savinjski planinski poti"