27 sep, 2018

izlet: Javornik nad Črnim vrhom

Planinsko društvo Drava vas vabi na Javornik nad Črnim vrhom.

6.10.2018

ZBIRALIŠČE:

OB 5.50 PRI DVORANI TABOR, UL. GORKEGA 48, MARIBOR (GOSTIŠČE TABORKA)

OB 6.00

V POPOLDANSKIH URAH

25€

Na društvu (vsak torek od 18ih do 19ih na Valvasorjevi ul. 59, Maribor) z vplačilom ali pri vodnikih. Prijave so mogoče do torka, 2. oktobra 2018 oziroma do zasedbe mest.

VIKTOR MUNDA, TEL: 040/595-393
NINO AUER, TEL: 041/257-595

6 UR

IZ NAHRBTNIKA ALI NA PIRNATOVI KOČI NA JAVORNIKU