26 feb, 2018

izlet: Robanova planina

Objavil Urednik v kategorijo: Nerazvrščeno

Planinsko društvo Drava Maribor vas vabi na izlet na Robanovo planino!

10.3.2018

ZBIRALIŠČE:

Pri dvorani Tabor, Gorkega ulica 48, Maribor ob 7.15; pri Mercatorju na Pragerskem ob 7.40

Ob 7.30 (Maribor), ob 7.50 (Pragersko)

V popoldanskih urah

15,00 EUR odrasli, 13EUR otroci

Na sedežu društva v času uradnih ur ali pri vodnikih z vplačilom najkasneje do torka, 6.3.2018.

MAJDA VAUPOTIČ, tel: 031 701 109
NINO AUER, tel.: 041 257 595

3 ure

Iz nahrbtnika.

Planinska, letnemu času in vremenskim razmeram primerna, priporočamo palice. Dnevnik Slovenske planinske poti ali Mladega planinca, če zbiraš žige.

POGOJ:

Poravnana članarina PZS za leto 2018.

Ni komentarjev na "izlet: Robanova planina"