28 nov, 2017

praznično druženje

9.12.2017

ZBIRALIŠČE:

9. decembra ob 17:00 na sedežu društva (Valvasorjeva 59, Maribor).

ZAKLJUČEK:

Predvidoma okoli 19.30. ure.

Ker je dogodek namenjen otrokom in mladini, je za njih brezplačen, če se oglasi kakšen starš, pa mora plačati karto v vrednosti “pleha” peciva (kakšnega, se pustimo presenetiti). :)

So na voljo le v predprodaji in so obvezne pri Kemeju ali Nuši najkasneje do petka, 8.12.2017.

DOGODEK VODITA:

KLEMEN BOJANOVIČ, tel.: 031 739 231
NUŠA MAVER, tel.: 031 869 715

Ni omembe vredno.

Nekaj se bo že našlo, ne se bat.

Zimska, priporočamo topla oblačila, predvsem pa obilo dobre volje.

PRISOTNOST:

Obvezna

Ni komentarjev na "Dogodek: **PRAZNIČNO DRUŽENJE MLADINE**"