24 okt, 2017

izlet: Sveta Ana nad Ribnico

Objavil Urednik v kategorijo: Nerazvrščeno

Planinsko društvo Drava Maribor vas vabi na izlet na Sveto Ano nad Ribnico!

18.11.2017

ZBIRALIŠČE:

Pri dvorani Tabor, Gorkega ulica 48, Maribor ob 6.20; pri Mercatorju na Pragerskem ob 6.45

Ob 6.30 (Maribor), ob 6.55 (Pragersko)

V popoldanskih urah

18,00 EUR

Na sedežu društva v času uradnih ur ali pri vodnikih z vplačilom najkasneje do torka, 14.11.2017.

NINO AUER, tel.: 041 257 595
MAJDA VAUPOTIČ, tel: 031 701 109

4 ure

Iz nahrbtnika ali na koči na Sv. Ani

Planinska, letnemu času in vremenskim razmeram primerna, priporočamo palice. Dnevnik Slovenske planinske poti ali Mladega planinca, če zbiraš žige.

POGOJ:

Poravnana članarina PZS za leto 2017.

Ni komentarjev na "izlet: Sveta Ana nad Ribnico"