25 sep, 2017

izlet: Pot po robu (Predmeja – Sinji vrh – Col)

Planinsko društvo Drava Maribor vas vabi na pot po Kraškem robu (Predmeja – Sinji vrh – Col)

7.10.2017

ZBIRALIŠČE:

Pri dvorani Tabor, Gorkega ulica 48 v Mariboru (pri gostišču Taborka) ob 5.20.

Ob 5.30.

V poznih popoldanskih urah, oziroma proti večeru.

24,00 EUR

Na sedežu društva v času uradnih ur, ali pri vodnikih z vplačilom najkasneje do torka 3.10.2017.

NINO AUER, tel.: 041 257 595
BOŠTJAN VIHAR, tel.: 041 254 726

7 ur

Iz nahrbtnika

Planinska, planinski čevlji, priporočamo palice. Dnevnik Slovenske planinske poti in po kočah Slovenije, če zbiraš žige.

POGOJ:

Poravnana članarina PZS za leto 2017.

Ni komentarjev na "izlet: Pot po robu (Predmeja – Sinji vrh – Col)"