16 sep, 2016

izlet: Trnovski gozd

Planinsko društvo Drava Maribor vas vabi v Trnovski gozd (Predmeja – Čaven – Mali Golak – Predmeja)

1.10.2016

ZBIRALIŠČE:

Pri dvorani Tabor, Gorkega ulica 48 v Mariboru (pri gostišču Taborka) ob 5.20.

Ob 5.30.

V poznih popoldanskih urah, oziroma proti večeru.

24,00 EUR

Na sedežu društva v času uradnih ur, ali pri vodnikih z vplačilom najkasneje do torka 27.9.2016.

NINO AUER, tel.: 041 257 595
MILAN ŠTUBIČAR – MIČO, tel: 041815 484

6 ur

Iz nahrbtnika ali na planinskih Kočah

Planinska, planinski čevlji, priporočamo palice. Dnevnik Slovenske planinske poti in po kočah Slovenije, če zbiraš žige.

POGOJ:

Poravnana članarina PZS za leto 2016.

Ni komentarjev na "izlet: Trnovski gozd"