04 avg, 2016

izlet: Storžič

Planinsko društvo Drava vas vabi na izlet na Storžič

20. AVGUSTA 2016

OB 6.00 PRI DVORANI TABOR, UL. GORKEGA 48, MARIBOR (GOSTIŠČE TABORKA)

V VEČERNIH URAH

20€

Na društvu (vsak torek od 18ih do 19ih na Valvasorjevi ul. 59, Maribor) z vplačilom, ali predhodnim nakazilom ki naj vsebuje:
naziv plačnika, naziv in naslov prejemnika (Planinsko društvo Drava Maribor, Kurilniška 8, 2000 Maribor)
TRR: SI56 0451 5000 0859 346
namen (IZLET STORŽIČ, __(vpiši število) OSEB).

Kopijo potrdila o nakazilu prosim pošljite na bostjan.vihar@gmail.com. Prijave so mogoče do četrtka 18. avgusta 2016, oziroma do zasedbe mest.

IZLET VODI:

BOŠTJAN VIHAR, 041 254 726, bostjan.vihar@gmail.com

7-8 UR

IZ NAHRBTNIKA

PLANINSKA, PRIMERNA ZA VISOKOGORJE, ČELADA!

POGOJ:

PORAVNANA ČLANARINA PZS, ZA LETO 2016

Ni komentarjev na "izlet: Storžič"