13 mar, 2016

potopis: Zgodbe iz slovenskih gora

Objavil Urednik v kategorijo: Izleti| Mladinski odsek

potopis_druga

V okvirju krožka za srednješolce, ter pomladnega festivala na II. gimnaziji, prirejamo potopisno predavanje o zgodbah iz naših gora. Te bodo predstavljali naši mladinski vodniki: Nuša Maver, Klemen Bojanovič – Kema in Boštjan Vihar in sicer v ponedeljek 4. aprila ob 18ih, v prostorih šole. Vljudno vabljeni, vstop je prost!

Ni komentarjev na "potopis: Zgodbe iz slovenskih gora"