02 mar, 2016

Obvestilo – občni zbor na drugi lokaciji!

Objavil Urednik v kategorijo: Obvestila

Drage planinke, dragi planinci!

Pred dnevi smo vam poslali vabilo na občni zbor Planinskega društva Drava Maribor. Zaradi nepredvidenih težav smo bili prisiljeni spremeniti lokacijo občnega zbora, ki bo potekal v
dvorani gasilskega doma v Razvanju,
Razvanjska cesta 22,
Razvanje,
2000 Maribor

Ostalo je nespremenjeno. Torej, vabljeni na občni zbor Planinskega društva Drava Maribor, ki bo v soboto 5. marca 2016 ob 18.00 uri v dvorani gasilskega doma v Razvanju.

Planinski pozdrav!

Ni komentarjev na "Obvestilo – občni zbor na drugi lokaciji!"