06 jan, 2016

Planinsko društvo Drava Maribor vas vabi na Hom in v Griže

23.1.2016

ZBIRALIŠČE:

Pri dvorani Tabor, Gorkega ulica 48 v Mariboru (pri gostišču Taborka) ob 7.20, ali pri Mercatorju na Pragerskem ob 7.50.

Ob 7.30 (Maribor) oziroma ob 8.00 (Pragersko).

V popoldanskih urah.

12,00 EUR

Na sedežu društva v času uradnih ur, ali pri vodnikih z vplačilom najkasneje do torka 19.1.2016 oz. do zasedbe avtobusa.

NINO AUER, tel.: 041 257 595
MILAN ŠTUBIČAR, tel.: 031 739 231

3-4 ure lahke hoje.

Iz nahrbtnika ali v Dragovem domu na Homu.

Planinska, letnemu času in vremenskim razmeram primerna, palice, gamaše, dnevnik Savinjske planinske poti in po kočah Slovenije, če zbiraš žige.

POGOJ:

Poravnana članarina PZS za leto 2015.

Ni komentarjev na "izlet: Zimski pohod na Hom in ogled muzeja Griže"