17 sep, 2015

izlet: Sivka in Hleviška planina

Objavil Urednik v kategorijo: Nerazvrščeno

Planinsko društvo Drava Maribor vas vabi na Sivko (1008m) in Hleviško planino (908m).

03.10.2015

ZBIRALIŠČE:

Pri dvorani Tabor, Gorkega ulica 48 v Mariboru (pri gostišču Taborka) ob 5.50.

Ob 6.00.

V večernih urah, predvidoma do 21.00 ure.

22,00 EUR

Na sedežu društva v času uradnih ur ali pri vodnikih z vplačilom najkasneje do torka 29.09.2015 oz. do zasedbe avtobusa.

NINO AUER, tel.: 041 257 595 in
pomočnik KLEMEN BOJANOVIČ, tel.: 031 739 231

6-7 ur lahke hoje.

Iz nahrbtnika ali na koči na Hleviški planini.

Planinska, letnemu času in vremenskim razmeram primerna, palice, dosti tekočine, dnevnik SPP, po kočah Slovenije in Idrijsko-Cerkljanske poti, če zbiraš žige.

POGOJ:

Poravnana članarina PZS za leto 2015.

Ni komentarjev na "izlet: Sivka in Hleviška planina"