24 nov, 2014

Okraševanje društvenih prostorov

Objavil Urednik v kategorijo: Mladinski odsek

Mladinski odsek PD Drava organizira predbožično okraševanje društvenih prostorov

6.12.2014

OB 17.00 NA SEDEŽU DRUŠTVA

ZELO DALEČ

PREDVIDOMA OKROG 21te URE

KER JE DOGODEK NAMENJEN MLADINSKEMU ODSEKU JE ZA OTROKE BREZPLAČNO, ČE PA SE OGLASI KAKŠEN STARŠ PA MORA PLAČATI KARTO, KI ZNAŠA NATANKO “EN PLEH” PECIVA (SE PUSTIMO PRESENETIT KAKŠNEGA)

SO NA VOLJO LE V PREDPRODAJI IN SO OBVEZNE PRI KEMEJU ALI NINČIJU, Z VPLAČILOM DO 2.12.2014 (”PLEH” LAHKO PRINESETE TUDI NA SAMO PRIREDITEV)

KLEMEN BOJANOVIČ – KEMA, 02 / 320 34 26 zvečer ali 031 739 231 (ne obupajte, če se ne oglasi takoj), klemen.bojanovic@gmail.com
NINO AUER – NINČI, 041 257 595, nino.auer@triera.net

NI OMEMBE VREDNO

SE BO NAŠLA, NEKAJ PA JE OSTALO ŠE ČUFTOV OD LANI

OBVEZNA DOBRA VOLJA, PRIPOROČAMO ZIMSKA TOPLA OBLAČILA

Ni komentarjev na "Okraševanje društvenih prostorov"