15 sep, 2014

izlet: Ermanovec – Bevkov vrh (po SPP)

Planinsko društvo Drava Maribor organizira izlet na Ermanovec in Bevkov vrh po SPP

04.10.2014

ZBIRALIŠČE:

Pri dvorani Tabor, Gorkega ulica 48 v Mariboru (pri gostišču Taborka).

Ob 5.30 uri.

V večernih urah, predvidoma okrog 20.00 ure.

20,00 EUR

Na sedežu društva v času uradnih ur ali pri vodnikih z vplačilom najkasneje do torka 30.09.2014 oz. do zasedbe avtobusa.

NINO AUER, tel.: 041 257 595 in
pomočnik KLEMEN BOJANOVIČ, tel.: 031 739 231

6-7 ur lahke hoje.

Iz nahrbtnika ali na koči na Ermanovcu.

Planinska, letnemu času in vremenskim razmeram primerna, palice, dosti tekočine, dnevnik SPP, transverzale vezistov in Cerkljansko-Idrijske poti (če zbiraš žige).

POGOJ:

Poravnana članarina PZS za leto 2014.

Ni komentarjev na "izlet: Ermanovec – Bevkov vrh (po SPP)"