16 avg, 2014

izlet: Nanos in Vipava

Planinsko društvo Drava vas vabi na izlet na Nanos in v Vipavo

13. septembra 2014

OB 4.50 PRI DVORANI TABOR, UL. GORKEGA 48, MARIBOR (GOSTIŠČE TABORKA)

V VEČERNIH URAH

25€

NA DRUŠTVU ALI PRI VODNIKU, DO TORKA 9.09.2014

IZLET VODIjo:

BOŠTJAN VIHAR, 041 254 726, bostjan.vihar@gmail.com
KLEMEN BOJANOVIČ – KEMA, 031 739 231
NINO AUER – NINČI, 041 257 595

7 UR (TURA JE DELNO ZAHTEVNA)

IZ NAHRBTNIKA ALI NA KOČI

PLANINSKA, PRIMERNA VREMENU, PRIPOROČAMO PALICE

POTEK TURE:
Iz Razdrtega kjer nas bo odložil avtobus, se bomo podali na vrh in do Vojkove koče na Nanosu. Nato bomo prečkali greben in se spustili v Podnanos, od koder se bomo odpeljali v Vipavo. Tam si bo mogoče ogledati prenovljen dvorec Vipava, degustirati lokalna vina ( degustacija ni v ceni, vendar prosim sporočite če ste za to zainteresirani, da lahko število pokuševalcev pravočasno sporočimo v vinoteko ), najpogumnejši pa se bodo lahko tudi ohladili v izviru reke Vipave ( ne pozabite na brisače ).

POGOJ:

PORAVNANA ČLANARINA PZS, ZA LETO 2014

Ni komentarjev na "izlet: Nanos in Vipava"