13 avg, 2014

izlet: Säuleck (3086m) S+Š

Objavil Urednik v kategorijo: Izleti| Mladinski odsek

Tudi letos se bomo dijaki in študentje planinskih društev Podravja in Pomurja družili na jesenskem srečanju, ki ga letos organizira PD Gornja Radgona in sicer na Säuleck v Avstriji. Prijave za PD Drava se zbirajo pri Boštjanu (041 254 726 ali bostjan.vihar@gmail.com). Prosim prijavite se čim prej saj je število mest omejeno. Vse podrobnosti najdete v prilogi.

Podrobnosti o izletu

Ni komentarjev na "izlet: Säuleck (3086m) S+Š"