13 nov, 2013

Predbožično okraševanje društvenih prostorov

Objavil Urednik v kategorijo: Mladinski odsek

Planinsko društvo Drava organizira predbožično okraševanje društvenih prostorov

7.12.2013

OB 17.00 NA SEDEŽU DRUŠTVA, KURILNIŠKA 8, MARIBOR

ZELO DALEČ

PREDVIDOMA OKROG 21te URE

ZA OTROKE BREZPLAČNO, ZA STARŠE PA NATANKO “EN PLEH” PECIVA (SE PUSTIMO PRESENETIT KAKŠNEGA)

PRI KEMEJU ALI NINČIJU, Z VPLAČILOM DO 4.12.2013 (”PLEH” LAHKO PRINESETE TUDI NA SAMO PRIREDITEV)

KLEMEN BOJANOVIČ – KEMA, 02 / 320 34 26 zvečer ali 031 739 231 (ne obupajte, če se ne oglasi takoj), klemen.bojanovic@gmail.com
NINO AUER – NINČI, 041 257 595, nino.auer@triera.net

NI OMEMBE VREDNO

SE BO NAŠLA, NEKAJ PA JE OSTALO ŠE ČUFTOV OD LANI

OBVEZNA DOBRA VOLJA, PRIPOROČAMO ZIMSKA TOPLA OBLAČILA

Ni komentarjev na "Predbožično okraševanje društvenih prostorov"