03 apr, 2013

Razpis za logotip tabora “Soriška planina 2013″

Objavil Urednik v kategorijo: Mladinski odsek| Obvestila

Mladinski odsek PD Drava organizira razpis za slike, za logo, za planinski tabor. Vse jasno?

SODELUJE LAHKO:

VSAK, KI SI BO VZEL TOLIKO ČASA,DA NAKRACA KAKŠNO LEPO RISBICO NA TEMO PLANINSKI TABOR

IDEJE, PREDLOGE in PREDVSEM RISBE POŠLJITE:

- V DIGITALNI OBLIKI NA bostjan.vihar@gmail.com,
- NA LISTU PA PRINESITE NA DRUŠTVO, ALI POŠLJITE NA NASLOV: KLEMEN BOJANOVIČ, POD POHORJEM 23, 2000 MARIBOR (ali pa na ta naslov kar prinesete osebno)

PRIJAVE SE ZBIRA DO 30. 4. 2013:

NAGRADA ZA ZMAGOVALCA NATEČAJA:

ČAST, DA BO VAŠA RISBA KRASILA MAJICE, KATERO PA BO PREJEL VSAK TABOREČI LETOŠNJEGA TABORA, ČE PA TO NI DOVOLJ, PA BOŠKO ČASTI PICO…

Komentarji (1) na "Razpis za logotip tabora “Soriška planina 2013″"