23 okt, 2012

VSE NAJBOLJŠE PD DRAVA!!!

Objavil Urednik v kategorijo: Obvestila

22. oktobra 1993 (to je 3 leta več kot 1990, 7 manj kot 2000 in leto, v katerem se je rodilo kar nekaj članov našega društva) se je zgodilo nekaj neverjetnega. Nekaj nepopisno lepega. Nekaj, kar se je moralo. Ne iz nič (ker je to nemogoče), pač pa iz srčnosti, zagnanosti, dobre volje in ljubezni do planin, se je rodilo naše drago planinsko društvo. Tisti ki znate računat, in/ali pa ste se rodili istega leta veste, da smo 22. oktobra tega leta (2¹⁰ – 2²*3) zabeležili devetnajsto obletnico nastanka. Vse najboljše PD Drava! “Mi navijamo za plave…”

Tags:

Ni komentarjev na "VSE NAJBOLJŠE PD DRAVA!!!"