Planinsko društvo Drava Maribor

23 okt, 2012

VSE NAJBOLJŠE PD DRAVA!!!

Objavil Urednik v kategorijo: Obvestila

22. oktobra 1993 (to je 3 leta več kot 1990, 7 manj kot 2000 in leto, v katerem se je rodilo kar nekaj članov našega društva) se je zgodilo nekaj neverjetnega. Nekaj nepopisno lepega. Nekaj, kar se je moralo. Ne iz nič (ker je to nemogoče), pač pa iz srčnosti, zagnanosti, dobre volje in ljubezni do planin, se je rodilo naše drago planinsko društvo. Tisti ki znate računat, in/ali pa ste se rodili istega leta veste, da smo 22. oktobra tega leta (2¹⁰ – 2²*3) zabeležili devetnajsto obletnico nastanka. Vse najboljše PD Drava! “Mi navijamo za plave…”

Tags:

Ni komentarjev na "VSE NAJBOLJŠE PD DRAVA!!!"

Oddaj komentar


  • Urednik: Pozdravljeni, se opravičujemo za pozen odgovor. Letna članarina je 25€. Hvala za zanimanje in lep planinski pozdrav!
  • Leon: Pozdravljeni, Se spogledujem z ev. udeležbo, ampak nisem pa še član, pa me zanima kakšen je prispevek za letno članarino… Lp, L.
  • Urednik: Pozdravljeni Aleksander, se opravičujemo za (pre)pozen odgovor. Izlet na triglav zaradi velikih snežnih zaplat na poti ni bil izveden. Hvala in le

Kategorije objav