30 nov, 2011

NA DRUŠTVU

2.2.2012 OB 8.00

5.2.2012 V POZNIH POPOLDANSKIH URAH

100 € (PREVOZ – OSEBNI AVTOMOBILI, VODENJE, ZAVAROVANJE,  3X NOČITEV POLNI PENZION)

NAJKASNEJE DO TORKA 20. DECEMBRA 2011, OZIROMA DO ZASEDBE MEST PRI VODNIKU. ZARADI OMEJENEGA ŠTEVILA PROSTIH MEST SE UPOŠTEVAJO SAMO PRIJAVE Z VPLAČILOM

IZLET VODI:

VIKTOR MUNDA

DODATNE INFORMACIJE:

VIKTOR, 040 595-393
BOJANA, 040 886-580

ZA ALPSKO SMUČANJE ALI TEK NA SMUČEH, PRIPOROČENI TUDI POHODNI ČEVLJI

OPOMBE:

CENE SMUČARSKIH KART NISO ZAJETE V STROŠKIH IZLETA (enodnevna karta je 13.50 €, poldnevna pa je 8.50€)

Ni komentarjev na "smučarski vikend na Pokljuki"