24 nov, 2010

4.2.2011 z osebnimi avtomobili v smeri Pokljuke

8.2.2011 v večernih urah

100€ na osebo
CENA ZAJEMA: 4 x polna penziona (zajtrk, kosilo, večerja)
4 x nočitev (namestitev v večposteljnih sobah)
vožnjo z osebnimi avtomobili,
vodenje in
zavarovanje izleta
V CENO NISO VŠTETE SMUČARSKE KARTE

najkasneje do torka 18.01.2011 oz. do zasedbe prostih mest. Zaradi omejitve števila udeležencev, se upoštevajo samo prijave s plačilom

INFORMACIJE:

BOJANA MUNDA, 040 886-580
VIKTOR MUNDA, 040 595-393

OPOMBA:

OBVEZNA PLAČANA ČLANARINA PZS ZA LETO 2010

PRIJAVNICA:

prijavnica_pokljuka.pdf
prijavnica_pokljuka.doc

OPIS:

Pokljuka leži v Triglavskem narodnem parku in je 20 km dolga in skoraj toliko široka, z gozdom porasla gorska planota povprečno visoka 1300 m.n.m.

Vsi ki znamo cenit neokrnjeno naravo, čist zrak, razgled in sonce, vemo da nam nudi Pokljuka celo leto nepozabna doživetja, saj je zanimiva in privlačna v vseh letnih časih in prav posebej še pozimi.

Pokljuka nam v zimskem času nudi:

pohodništvo in sprehode,
tek na smučeh po pripravljenih tekaških poteh med Pokljuškimi gozdovi, kjer svoje meči merijo tekmovalci svetovnega pokala v biatlonu, alpsko smučanje in deskanje na družinskem smučišču Viševnik, sankanje na urejenem sankališču,
ter vse ostale zimske radosti.

Vse ljubitelje pohodništva, teka na smučeh, alpskega smučanja in deskanja, vabim da se nam pridružite:

NA ZIMOVANJU POKLJUKA 2011

od 04.02.2011 do 08.02.2011

in skupaj z nami užijete zimske radosti.

Ni komentarjev na "Zimovanje na Pokljuki"