16 avg, 2010

izlet: Triglav (2864 m)

Planinsko društvo Drava organizira izlet: na Triglav (2864 m)

04.09.2010

OB 3.50 NA SEDEŽU DRUŠTVA IN OB 4.20 NA AVTOBUSNI POSTAJI PRAGERSKO

V NEDELJO, 05.09. ZVEČER

55 € ČLANI IN 66 € NEČLANI PZS (prevoz, zavarovanje, vodenje, prenočišče)

NA DRUŠTVU ALI PRI VODNIKIH DO TORKA 31.08.2010 OZIROMA DO ZASEDBE AVTOBUSA

ROBERT JERŠIČ, 041 372 421
RANKO JERŠIČ, 070 741 957

DVAKRAT PO 8 UR

IZ NAHRBTNIKA ALI NA KOČI

PLANINSKA OPREMA ZA VISOKOGORJE, PRIMERNA VREMENU, PALICE

OPOMBA:

V PRIMERU SLABEGA VREMENA SE IZLET ODPOVE IN PRIJAVNINA VRNE

POT:

1.Dan : označeno z rdečo
Z avtomobili se bomo peljali do Aljaževega doma v Vratih kjer nas bo odložil avtobus in bomo pričeli z vzponom po Tominškovi poti preko Begunskih vrat do koče na Kredarici. Če bodo na vremenske razmere ugodne se bomo še isti dan povzpeli na vrh Triglava in se preko Doma Planika vrnili nazaj na Kredarico kjer bomo prenočili.
2.Dan : označeno z modro
( Zgodaj zjutraj se bomo povzpeli na vrh Triglava in se preko Doma Planika vrnili nazaj na Kredarico samo v primeru, da vzpona ne bomo opravili že v soboto ). V dolino se bomo vračali preko vrha RŽ do Doma Valentina Staniča in nato dalje proti Begunskim vratom in po poti čez Prag do Aljaževega doma v Vratih.
triglav_pot

Ni komentarjev na "izlet: Triglav (2864 m)"